• Wpisów:1206
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:204 dni temu
  • Licznik odwiedzin:119 555 / 2775 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie wiem jakbym się starała, nigdy mi wszystko nie wyjdzie idealnie. Można dążyć do perfekcji, tylko czasami już nie mamy sił, gdy jesteśmy blisko celu. ;]
 

 
Przez jedną osobę możesz mieć tak zrytą banie, że szok . ;D
 

 
Nie ma to jak kumple, z którymi nie wiesz co robisz i tracisz przy nich poczucie czasu. Najlepiej trzymać się z 2 osobą walniętą tak jak ty. ;D
 

 
Chciałabym żeby były inne niż rok temu. Jakieś zmiany wprowadzić. Poznać może kogoś, albo żeby spędzić dobrze ten czas na rozmowie.Nie mogę się doczekać festynów. ; D Jutro już te wolne dni. ; D
a wy macie jakieś plany na te wakacje ? ; * ; )
  • awatar narysowanaa: tak.Nie przejmować sie niczym i dobrze sie bawić :)
  • awatar naćpana Tobą.: też bym chciała, żeby te wakacje były wyjątkowe i jakoś inaczej spędzone xd ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Byłabym ciekawa co by powiedział i jakby zareagował.A ja za pewne nie wiedziałabym co powiedzieć.
 

 
Gdy mamy kogoś w zasięgu ręki nie doceniamy go, gdy stracimy zawsze zrozumiemy jak nam na nim zależało. Tylko odrobinę za późno to postrzegamy.

Please Don't Leave Me
 

 


I don't wanna be the girl who has to fill the silence...
 

 
Gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mógł być tam, gdzie
mieliśmy iść razem - zawsze, gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie.
-Pezet 'Spadam'
  • awatar Gość: "gdy przestanę myśleć o czym myślsiz i gdzie idziesz..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
powinien napisać, ale nie napisał. Wierz tu chłopakowi, który mówi ci że jesteś piękna, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Na początku pisze esy, na gadu, przyjeżdża do ciebie ,a teraz trudno odpisać i napisać do ciebie .
 

 


Podziękuj temu panu, za pobudkę o 6 nad ranem. Przez tego pana byłaś rannym ptaszkiem. Potem już nie budził cię sms'em, a ty i tak nadal wstawałaś, za bardzo się przyzwyczaiłaś do Niego. Potem drogie dziecko, już cię nie znał.
 

 
Weź se chociaż pod uwagę jak bardzo się zmieniła, tylko dla jednej osoby.
I co łyso ci teraz ?
 

 
"Ludzie się znajdują i znów rozstają.Trzeba pozwolić im odejść.Nie wszystko złoto, co się świeci.Trzeba zrozumieć,że ktoś przestał kochać,ktoś inny przestał nas lubić bądź nigdy tak nie było.Są ludzie,którzy nigdy nigdy nie obdarzą nas sympatią i nikogo nie można za to winić."
- Anetta Kołodziejczyk-Rieger '' JESTEM TU, PRZY TOBIE "
 

 
Teraz już nawet się nie witają.Są wobec siebie obojętni.Nienawiść do niej z jego strony, a z jej żal do niego.
 

 
Czekała aż w końcu się spotkacie. Myślała może dzisiaj porozmawia z tobą szczerze,powie ci o czym myślała tyle czasu. Jednak ty ją wyprzedziłeś i powiedziałeś że masz kogoś. Sądziłeś, że jesteście przyjaciółmi, a dla niej było to coś więcej niż przyjaźń.
 

 
Obok jesteś wciąż i nie ma cie.
Nie potrafisz wprost nie kochać mnie
- Monika Brodka.'Znam cię na pamięć'
 

 
“-szczerze to ja nie rozumiem samobójców , bo , żeby żyć trzeba mieć odwagę ,a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści , którzy myślą,że wszystko kręci w okół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się mam, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? ja tego nie rozumiem i nie chce tego rozumieć , przecież życie jest po to ,żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.”
  • awatar Tengo ganas de ti ♥♥: narysowanaa: Ja tego nie napisałam tylko zacytowałam z filmu.Ale zgadzam się z tobą. Nie potrafią sobie poradzić z pewnymi problemami może mają iż, aż nadto. Nie wiedzą jak wyjść z tego i kończą to życie nie patrząc na innych.
  • awatar Pauline Eva: Zgadzam się z Tobą. Ci judzie nie krzywdzą tylko siebie (umieraja w grzechu), ale i swoich najbliższych. Rodzina przechodzi żałobę, rodzice są załamani, matka może cierpieć na bezsenność... I komu oni na prawdę robią krzywdę... Bóg dał nam zycie i tylko On ma prawo nam je odebrać, nie my sami.
  • awatar narysowanaa: Wiesz, dla samobójców życie nie jest jak Ty napisałaś "najcenniejszy skarb" . Tylko mąrdęga. Oni myślą tylko jak można skończyć , tą walkę . Bo cierpia .. za bardzo .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›