• Wpisów: 1189
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 140 dni temu, 12:59
  • Licznik odwiedzin: 118 698 / 2712 dni
 
marcepan99
 
Czytasz, więc żyjesz podwójnie: Jeśli macie wolny czas, to mam dla Was świetną książkę, która swoją premierę będzie miała 4 lipca. Możecie już sobie rezerwować czas na to cudo.

Książka jest bardzo wciągająca i lekka - dlatego nawet nie zauważycie kiedy  ją skończycie.
Andi Amoro - to piękna kobieta o sylwetce modelki i wiedzy o samochodach lepszej czasami od mężczyzn. Jest mechanikiem rajdowym i nie umawia się z kierowcami, jednak wiecie do czasu. Każdą zasadę przecież trzeba złamać, tak też jest w tym wypadku. Andi zaczna pracować dla Carrick'a, jednego z najlepszych kierowców Formuły 1.

Carrick Ryan - jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na tym świecie, gazety go kochają tak samo jak kobiety, które chcą się z nim przespać. Dla niego jednorazowy seks jest czymś naturalnym, do czasu kiedy poznaje Amaro , która jak już wiem ma swoje zasady i nie jest taka jak inne kobiety, które myślą tylko jakby tu wyrwać Ryan'a.

wizualizacja-01.jpg


Autorka w piękny sposób pokazuje nam, jak czasami myślimy o drugiej osobie przez pryzmat tego co już słyszeliśmy na jej/jego temat, pomimo tego, że zaczynamy poznawać osobę, która wydaje się być zupełnie inna niż była dotychczas. Walka Carrick'a o serce Amaro nie jest prosta i do końca książki będziecie się zastanawiać jak to się skończy, napięcie jest duże.

Nasuwa mi się tutaj cytat z któreś części Sagi Zmierzch'u " W końcu ile razy można czyjeś serce przepuścić przez magiel."~~S.Meyer

  •  
  • Pozostało 1000 znaków