• Wpisów: 1189
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 204 dni temu, 12:59
  • Licznik odwiedzin: 119 551 / 2776 dni
 
marcepan99
 
Czytasz, więc żyjesz podwójnie: "Jesteśmy małżeństwem i przyjdą takie chwile, że będziemy mieć odmienne zdania i pokłócimy się, czy nawet będziemy podważać opinię drugiej strony. Przyjdą chwile, że moja miłość do ciebie wyciągnie na światło dzienne wszystkie moje skrywane lęki. Ale moja przysięga brzmi tak: cokolwiek by się działo, nigdy nie wyjdę z pokoju, dopóki się nie pogodzimy." ~~M.Sheridan


bezwiny.jpg


Jeśli ktoś nie czytał to polecam!
Aczkolwiek uważam, że nie była taka świetna jak "Bez słów".

~~Kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od małżeństwa dla pozorów, pieniędzy. Życie na ogół samo w sobie bywa skomplikowane i śmieszne.
To życie, które przedstawia nam Mia w książce jest też takie. Jej bohaterowie zmagają się z dość nietypowym problemem, jakim jest małżeństwo dla pozorów. Ona - mała wiedźma, a on - smok. Prawie jak w bajkach, tylko zamiast zamku - Winnica. "Zapomnij o księciu i księżniczce. Zawsze uważałam, że prawdziwa historia rozgrywa się między wiedźmą i Smokiem."

Krótko i na temat. Książka o charakterze żartobliwym, czytając śmiejesz się sam do siebie. Przykład: "Czy to twój uśmiech? Naprawdę? - Udałam, że się otrząsam. - Przypomina bardziej obłąkaną hienę." A to tylko mały skrawek tego co Was czeka w lekturze.
Historia dość nietypowa ale oczywiście wpleciona w to wszystko jest Miłość, która daje siłę i jest tym motorem napędzającym.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków