• Wpisów: 1189
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 204 dni temu, 12:59
  • Licznik odwiedzin: 119 551 / 2776 dni
 
marcepan99
 
Czytasz, więc żyjesz podwójnie: Ostatnio byłam odwiedzić bibliotekę publiczną i natknęłam się na takie dwa cuda :
na krawędzi nigdy.jpg


Powiem tak, że nie słyszałam o nich, nie natknęłam się wcześniej na tą autorkę. Teraz chyba wyszła jakaś nowa książka "Zabić Sarai" ale jeszcze nie czytałam. Tyle o tym przejdźmy do tych książek :)

Camryn i Andrew to główni bohaterowie, oczywiście poznają się w podróży autobusem i to On podchodzi i zagaduje. Robi to dlatego,że widzi jak facet po 40-sce czai się na Cam.  Niby nic a jednak coś się pojawia, coś wychodzi z ich relacji.  Przychodzi czas, gdy Andrew dociera na miejsce docelowe. Krótko mówiąc żegna się z Camryn i odjeżdża taksówką. Jednak po jakimś czasie wraca i ratują ją przed gwałtem, który miał mieć miejsce w łazience, gdzie ten facet udał się za Cam. Od tej chwili są nierozłączni. Zaczynają podróż swojego życia, ucząc się siebie nawzajem ale  przede wszystkim poznają swoje JA.
Opowiedziałabym Wam każdą podróż jaką odbyli, ALE wiecie tu nie najważniejsze są te podróże, tylko to co się w międzyczasie dzieje.
I tutaj  widzimy poświecenie dla drugiej osoby - wtedy gdy Andrew zaczyna się leczyć.
- BÓL - po nienarodzonym dziecku,
-STRACH- przed utratą powietrza, którym jest Andrew dla Cam.
-ODDANIE- Cam wie,że on 'kopie ją w tyłek' by ruszyła z miejsca, wie,że może mu powierzyć wszystko.
-ODNALEZIENIE SIEBIE- poprzez drugiego człowieka

Przed końcem chce jeszcze wam powiedzieć, że to nie jest tylko historia miłości, ale dążenia do wspólnych marzeń. Podróży bez celu ale i z celem. Mam na myśli tutaj robienie tego co się chce robić.


Wniosek jest tylko jeden. Gdy myślimy,że jesteśmy na tej ostatniej krawędzi i wpadniemy w otchłań nicości tak naprawdę coś albo ktoś tylko czeka na tej krawędzi by nas oddalić, wyciągnąć pokazać, że jest jeszcze tyle do zobaczenia. Wtedy uczymy się żyć na nowo.
Historia, która pozwoli Ci popatrzeć jak piękna może być miłość. Pomimo bólu i straty, gdy kochasz stajesz się niezwyciężony


"Przychodzi czas w życiu człowieka, kiedy musi zmierzyć się z czymś tak strasznym, po czym czuje, że nigdy nie będzie taki sam. Tak jakby coś mrocznego opadło, kradnąc każdą drobinę szczęścia, którą kiedykolwiek czułeś, i jedyne, do czego jesteś zdolny, to patrzeć i czuć, wiedząc, że bez względu na to, co w życiu zrobiłeś, nigdy nie będziesz w stanie tego odzyskać."

  •  
  • Pozostało 1000 znaków