• Wpisów: 1189
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 204 dni temu, 12:59
  • Licznik odwiedzin: 119 551 / 2776 dni
 
marcepan99
 
Czytasz, więc żyjesz podwójnie:
31755218_1761153123943413_5804008406251470848_n.jpgKto z Was czytał serie "After" A.Todd powinien obowiązkowo przeczytać Nothing More oraz Nothing Less.  Te dwie części opowiadają o losach Londona, gdzie nie gdzie pojawia się Tess ale w głównej mierze książki poświęcone są Londonowi. Dzięki czemu możemy go bardziej poznać. Jego życie wydawać by się mogło nam nudne, jednak to tylko pozory. Nastoletnia miłość do Dakoty zostaje "wyczerpana" pojawia się kobieta, która jest cukierniczką - Nora.  Która zawróci w życiu Londona.

"Nothing More" - w tej części jest więcej wstępu o tym co i gdzie robi London a także mamy mały powrót do miłości z Dakotą, która przypomniała sobie jak to jest czuć się bezpiecznie z Londonem, który był  jej oazą. Dość późno zrozumiała,że go potrzebuje ale przecież miłość zwycięży wszystko prawda?
II wtedy, gdy próbuje Go odzyskać pojawia się Nora - jej współlokatorka.
W życiu Londona zaczyna  panować radość, bo powróciła jego miłość, ale czy aby na pewno to jest to, co można nazwać miłością?

"Nothing less"- jest to kontynuacja cześć o życiu Londona, który odkrywa tajemnice obu kobiet, bo każda z nich coś chowa w sobie. Nora pojawia się częściej w życiu Londona, ale jest jeszcze Dakota. Na początku książki czytamy prolog, która przedstawia nam jak zakończy się życie Londona, a raczej jak się dalej potoczy. Wiemy,że będzie tatą jednak nie wiemy, z którą z tych dwóch kobiet będzie dzielił swoje życie. Czy wybierze uczucie, które mu towarzyszy do Dakoty od paru lat? Czy jemu sercu będzie bliższa Nora, przy której może być kim chce? Miłość z lat młodzieńczych znaczy więcej niż nowe zakochanie?

Oczywiście książki czyta się przyjemnie i bardzo szybko więc na majówkę, którą mamy będą idealne.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego